מחזירים לך את המרחב

קרש העברה עם פלטה מחליקה

beasy big
beasy medium
קרש העברה עם דיסק 1
beasy 8
קרש העברה עם דיסק
beasy 7

סרטון בלועזית

מעבר מכיסא הגלגלים למיטה, כיסא ועוד

מעבר מכיסא הגלגלים - מעברים שונים

מעבר מכיסא הגלגלים לרכב

 מעבר מבוגרים ונכים באמצעות קרש העברה עם דיסק   

קרש העברה עם פלטה מחליקה מבית Beasy מהווה מהפכה באפשרות לעבור ממקום למקום. העולם נפתח והופך להיות נגיש. קרש העברה עם פלטה מחליקה מאפשר מעבר תוך החלקה פשוטה במקום קושי של הרמה,לחץ, כאב וסיכון. 

 

יתרונות של קרש העברה עם דיסק

  1. אפשרות כניסה לרכב מכיסא הגלגלים. קרש העברה עם דיסק נותן מענה לאחד הקשיים הגדולים של פראפלגים, והופך את הכניסה לרכב לנוחה יותר.

  2. מעברים בתוך הבית מכיסא הגלגלים למיטה, כורסא וכדומה.  

  3. הפטנט  של "BEASYBOARDS" מאפשר בטיחות ויציבות. הקרש חזק במיוחד ומיועד לנשיאה של עד 180 ק"ג.

  4. מקטין סיכוני נפילה וחרדות בעת מעברים בתוך הבית. 

  5. מונע בעיות גב אצל מטפלים. מעבר ותנועה המבוססת על הרמה והנחה יוצרת בראש ובראשונה סיכון הן למטופל והן למטפל. כל מעבר מלווה בלחץ הדדי והשימוש בקרש העברה תוך תרגול ואימון נכון מאפשר מעבר נכון יותר.

  6. מונע בעיות עור ופגיעות הנובעות מחיכוך, המעבר מבוסס על הפלטה המחליקה ולא על חיכוך  העור עם משטחי העברה אלטרנטיבים.

  7. קרש העברה הטוב בשוק. 

קרש העברה של Beasy מורכב משני חלקים, קרש מתעגל ודיסק ישיבה. ניקוי בעזרת מים פושרים עם סבון. ניגוב בעזרת מטלית יבשה.

מומלץ להיעזר בפיזיותרפיסט כדי לבצע את התנועה באופן נכון.

 

הקש על אחד המוצרים לרכישה וקבלת פרטים נוספים
החזרת מוצרים refound
תקופת ניסיון והחזרת מוצרים

קיימת אפשרות לשימוש במוצר תמורת 300 ש"ח כולל משלוח למשך 10 ימים.

במידה ותוך זמן זה מוחזר המוצר יזוכה הלקוח במלוא המחיר למעט סך של 300 ש"ח בגין תקופת ההיתנסות.

יש לשמור על האריזה והפריטים הנלווים באופן שלם לצורך החזרת המוצר.

 

 מכירות - מקרים מהחיים

קרש העברה ארוך

BEASY

מכירה 1

אשדוד

אחד ממקרי המכירה המיוחדים והמרגשים היה עת התקשרה לקוחה מכפר סבא והיא מבקשת אם אפשר להעביר קרש העברה לקרוב משפחתה באשדוד. קרוב משפחה זה,קטוע רגלים והיה בשימושו קרש עם דיסק של המותג Beasy והוא יצא בבוקר היום במיוחד ללוייה של חבר קרוב ולאחר שנכנס לרכב איבד את קרש ההעברה עם הדיסק. הוא לא יכל לזוז. הם הצליחו להחזירו לביתו וכשהגעתי לביתו בשעת לילה מאוחרת אורו פניו עת ראה את קרש ההעברה כך ששוב יוכל להמשיך ולעבור כרגיל.

קרש העברה ארוך

BEASY

מכירה 2

ראשון לציון

קיבלתי בקשה לרכישת קרש העברה לבית בראשון לציון. כאשר הגעתי לבית המבוקש מצאתי את הבית מאובזר באמצעי עזר העברה רבים, בראשם מעלון מדרגות מיטות מותאמות וכדומה. מדובר באשה בסביבות גיל השישים שחלתה במחלה נדירה הגורמת לרגרסיה תפקודית והיא כמעט ולא יכלה להזיז את פלג הגוף התחתון. הבעיה הגדולה שלה היתה המעבר לרכב.  המציאות הסיעודית שבה היתה נתונה גרמה לתחושה שהסיכוי שהשימוש בקרש העברה יצליח מוטל בספק רב. להפתעתי לאחר כשבוע התקשר אלי בעלה תוך שהוא אומר שקרש העברה עשה את ההבדל והיא נכנסת בעזרתו לרכב. הרצון ללכת לנכדים היה כה עז שהיא גייסה את תעצומות הנפש ובעזרת בעלה המסור ואימונים חוזרים הצליחה לעבור מכסא הגלגלים לרכב ובחזרה.

קרש העברה ארוך

BEASY

מכירה 3

תל אביב

פניה שקיבלתי ממילב"ת אודות אשה עם מוגבלות המתגוררת בתל אביב ושואלת האם נותר במלאי קרש העברה ארוך עם דיסק כדי להיכנס לרכב. לאחר שיחה עם הגברת התברר שמדובר על מקרה נכות עם החמרה. יש לה מטפלת צמודה 24 שעות, אך היא לא רוצה שהיא תהיה תלויה במטפלת שתדחוף אותה בעת הכניסה לרכב, כי יש לה אפשרות להניע את הידיים. היא לא רוצה להרגיש סיעודית לגמרי. היא היתה אחרי שיקום מניתוח והיא הצליחה להשתמש במעבר בקרש לבדה תוך שהמטפלת מניחה את הקרש בין כסא הגלגלים והרכב, והתנועה נעשתה על ידי הלקוחה בלבד. קשה לתאר את הסיפוק שחשה הלקוחה מכך.

קרש העברה קצר

BEASY

מכירה 4

הרצליה

פניה מאיש ציבור עם מוגבלות שמשתמש באופן שוטף עם קרש העברה עם דיסק. הוא נסע לחו"ל וביקש לרכוש קרש העברה קצר יותר כדי שיהיה לו נוח וקל יותר עת הוא מתנייד ממקום למקום בחו"ל. למרות העלות הלא מבוטלת הוא מצא לנכון לרכוש את קרש ההעברה הנוסף.

קרש העברה ארוך

BEASY

לורנס

ירושלים

פניה לרכישת קרש העברה היתה מלקוח בראשון לציון שעבר ניתוח קטיעה. הוא סיפר שנתבשר על הניתוח הרגיש שאין לו רצון לחיות. כך היה גם בתום הניתוח. עם הזמן החל תהליך השיקום. עבר שיקום ארוך. הומלץ לו לבצע את המעברים מכסא הגלגלים למיטה בעזרת קרש העברה עם דיסק לאחר שתרגל זאת עם פיזיותרפיסט במרכז השיקומי.