פיזיותרפיה - חלק גוף תחתון 

פיזיותרפיה לגיל השלישי חשוב מאוד למבוגר פיזיותרפיה. שימוש בקרש העברה עם פלוה מחליקה על ידי פיזיותרפיסטים למבוגרים מומלץ גם מגן ירכיים של SAFEHIP שימוש בדיסק העברה וכן  בכסא עזר לקימה

פיזיותרפיה - יציבות למבוגרים

פיזיותרפיה - חלק גוף עליון 

פיזיותרפיסטים למבוגרים ולגיל השלישי עוסקים בפתרונות לניוד מבוגר. פיזיותרפיה בגיל מבוגר תשובה מאוד  פיזיותרפיסטים במרכזי שיקום למבוגרים מבצעים תרגילי פיזיותרפיה עם המבוגרים ותורמים ליציבות

פיזיותרפיה - מתיחות גוף 

 פרקינסון הינה מחלה של מבוכרים גיל שלישי עם בעיית יציבות וניידות. פיזיותרפיה חשובה מאוד  לשיפור מצבו של חולה פרקינסון.  פיזיותרפיסטים יכולים לעזור מאוד לחולי פרקינסון גם לגיל מבוגר. חולי פרקינסון בגיל השלישי יעשו נכוןעם יעזרו בפיזיוטרפיט. ניידות של חולה פרקינסון יוכולה להיות קשה. לחי קל ובטוח יש קרש העברה עם פלטה מחליקה  של BEASY. כמו כן קיים גם מגן ירכיים של SAFEHIP  שמונע 80% מהסיכון משבר בנפילה. מגן ירכיים זה חשוב מאוד לסובלים מפרקינסון כמובן שבמיוחד למבוגרים שבהם. 

פיזיותרפיה לגיל השלישי

פיזיותרפיה למבוגרים.

ידועה העובדה שבגיל מבוגר קיימת ירידה ביציבות וביכולת  לבצע פעולות וכן הסיכון לנפילות. שימוש בתרגילי פיזיותרפיה בגיל השלישי יכול לתרום משמעותית למבוגר בתפקוד היום יומי. מומלץ מאוד  להתמיד בקיום תרגילים אשר גם מחזקים את הגוף וגם מאפשרים מיומנות אשר מאפשרת תפקוד טוב יותר. 

פיזיותרפיה לשיפור היציבות בגיל השלישי

תרגילי פיזיותרפיה בגיל מבוגר עשויים לתת תרומה מכרעת בחיזוק היציבות. גיל מבוגר מתאפיין לעתים בחולשה, חוסר איזון ועייפות כך ששיפור הכושר הגופני, הכוח והגמישות מהווים צורך מחייב בגיל השלישי.  תרגילי פיזיותרפיה תורמים למודעות של המבוגר לתנועותיו ומגבירים את זהירותו. 

הגנה מנפילות

שימוש במגן ירכיים חשוב ביותר בגיל מבוגר. תרגילי פיזיותרפיה מחד, והגנה על ידי לבישת מגן ירכיים מאידך יתנו הגנה משמעותית למבוגר בגיל השלישי.  מגן הירכיים של Safehip נחשב לטוב מסוגו בעולם. מדובר על תחתון אשר בצידיו פד במעין צורת פרסה המגן על העצם. מגן ירכיים זה נצמד לגוף כך שלא ניתן להבחין בו כלפי חוץ. 

לגיל השלישי - איך לא ידעתי על זה קודם  מגיני ירכיים לחץ לרכישה.