חי קל ובטוח - קצת עלינו

ז'בנר חי - מנכ"ל, בעלים

ז'בנר חי רואה חשבון במקצועו. בן 53.

בן לגניה בת 97 שנה.

"חי קל ובטוח" שמה על דגלה להקל על אוכלוסיית המבוגרים בארץ ולחזק את המודעות לשמירה על צוואר הירך.

אנו מייבאים לארץ אצ מותג מגיני הירכיים "SAFEHIP" הנחשב למוביל בעולם. השימוש במגיני הירכיים נמצא אפקטיבי ומחקרים מצביעים על הפחתה של כ2/3 בסיכון לשבר צוואר הירך כתוצאה מנפילה. כיום מגיני הירכיים שלנו משווקים במוסדות שונים כבתי אבות ובמעונות רבים של משרד הרווחה.

כמו כן אנו משווקים מוצרים ואביזרים שונים שמטרתם הקלה וסיוע בחיי היום יום משל המבוגר תוך ניסיון להציע מחיר אטרקטיבי שיאפשר למבוגרים או לבני המשפחות ללרכוש את הדרוש להם.  לאחר ניסיון קשה של טיפול בהורינו המבוגרים והקושי הרב שנלווה לכך החלטנו לפעול בתחום הניוד וההגנה של המבוגר. "אימי אושפזה בגיל 92 לאחר נפילה באוטובוס שגרמה לפגיעה חמורה בגב ולדימום מוחי. כל תנועה קלה שלה לוותה בכאב עצום. מעבר ממטה לישיבה בכסא היתה משימה בלתי אפשרית, כל סיבוב לווה בצעקות וכאב ולא היה לכך מזור. גם לאחר תהליך שיקומי ארוך עדיין היתה קיימת ההגבלה של כניסה לרכב קימה מכיסא להליכון ועוד.

בעת ההיא הגעתי למסקנה שיש חובה לעשות מעשה ולפעול ואכן ייבאנו את מגיני הירכיים להגנה על צוואר הירך, כך שמבוגרים יוכלו להישמר מסיכון נורא זה וכן אנו פועלים לשיווק מוצרים שונים התורמים לאיכות החיים של המבוגרים.

מוצרים מהחברות המובילות בעולם

Beasy transfer boards - קרשי ההחלקה הטובים בעולם. מהווה אביזר עזר למבוגר המאפשר החלקה בקלות ממקום אחד למשנהו. מאפשר מעבר לתוך רכב, העברה ממטה לכסא ועוד.

Safehip Tytex - מגיני הירכיים הטובים בעולם. החברה היתה הראשונה לפתח פטנט המאפשר הגנה בעת נפילת מבוגר ומניעה  ברוב המקרים של שבר באגן.  הנזקים למבוגרים הנובעים מנפילות קשים מאוד ולכן למגן ירכיים זה חשיבות מכרעת.

בוחרים חי קל ובטוח!

תוכלו למצוא אצלנו עוד מאות מוצרים

המיועדים לשיפור ולשימור איכות החיים

 של בני הגיל השלישי. לחץ על אחת הקטגוריות למטה