חי קל ובטוח - קצת עלינו

ז'בנר חי - מנכ"ל, בעלים

זבנר חי חי קל ובטוח, beasy transfer boards, upeasy seat carex, דיסק העברה pivot disc מגן ירכיים safehip של tytex

ז'בנר חי רואה חשבון במקצועו. בן 53.

בן לגניה בת 97 שנה.

"חי קל ובטוח" שמה על דגלה להקל על אוכלוסיית המבוגרים בארץ ולחזק את המודעות לשמירה על צוואר הירך.

אנו מייבאים לארץ את מותג מגיני הירכיים "SAFEHIP" הנחשב למוביל בעולם. השימוש במגיני הירכיים נמצא אפקטיבי ומחקרים מצביעים על הפחתה של כ2/3 בסיכון לשבר צוואר הירך כתוצאה מנפילה. כיום מגיני הירכיים שלנו משווקים במוסדות שונים כבתי אבות ובמעונות רבים של משרד הרווחה.

כמו כן אנו משווקים מוצרים ואביזרים שונים שמטרתם הקלה וסיוע בחיי היום יום משל המבוגר תוך ניסיון להציע מחיר אטרקטיבי שיאפשר למבוגרים או לבני המשפחות ללרכוש את הדרוש להם.  לאחר ניסיון קשה של טיפול בהורינו המבוגרים והקושי הרב שנלווה לכך החלטנו לפעול בתחום הניוד וההגנה של המבוגר. "אימי אושפזה בגיל 92 לאחר נפילה באוטובוס שגרמה לפגיעה חמורה בגב ולדימום מוחי. כל תנועה קלה שלה לוותה בכאב עצום. מעבר ממטה לישיבה בכסא היתה משימה בלתי אפשרית, כל סיבוב לווה בצעקות וכאב ולא היה לכך מזור. גם לאחר תהליך שיקומי ארוך עדיין היתה קיימת ההגבלה של כניסה לרכב קימה מכיסא להליכון ועוד.

בעת ההיא הגעתי למסקנה שיש חובה לעשות מעשה ולפעול ואכן ייבאנו את מגיני הירכיים להגנה על צוואר הירך, כך שמבוגרים יוכלו להישמר מסיכון נורא זה וכן אנו פועלים לשיווק מוצרים שונים התורמים לאיכות החיים של המבוגרים.

אמא גניה.jpg
מוצרים מהחברות המובילות בעולם

Beasy transfer boards - קרשי ההחלקה הטובים בעולם. מהווה אביזר עזר למבוגר המאפשר החלקה בקלות ממקום אחד למשנהו. מאפשר מעבר לתוך רכב, העברה ממטה לכסא ועוד.

Safehip Tytex - מגיני הירכיים הטובים בעולם. החברה היתה הראשונה לפתח פטנט המאפשר הגנה בעת נפילת מבוגר ומניעה  ברוב המקרים של שבר באגן.  הנזקים למבוגרים הנובעים מנפילות קשים מאוד ולכן למגן ירכיים זה חשיבות מכרעת.

Stander-  מיגוון של מוצרים למבוגרים באיכות מעולה ובראשם מעקות מיטה בוורייציות שונות המאפשרות הגנה מנפילה ממיטה, עזר לקימה ועוד, תוך הקפדה על נוחות ועיצוב

בוחרים חי קל ובטוח!